Рівнян запрошують взяти участь у конкурсі грантів та стипендій у галузі культури

квиток на автобус
Щасливе
26.01.2022  09:41
Управління культури і туризму Рівненської ОДА продовжує прийом до 1 лютого документів на отримання грантів та стипендій у галузі культури на 2022 рік. Нагадаємо, грант голови Рівненської ОДА та голови облради у галузі літератури, театрального, музичного, образотворчого мистецтва, хореографії, народного мистецтва, кінематографії для створення і реалізації творчих проектів – цільова фінансова підтримка творчих працівників. Грант надається для реалізації культурно-мистецького проекту у сфері культури.
Для одержання Гранту претендент подає управлінню культури і туризму Рівненської ОДА до 1 лютого 2022 року заяву, опис проекту, кошторис витрат, два рекомендаційні листи фахівців у відповідній галузі.
Стипендії голови Рівненської ОДА та голови обласної ради провідним діячам, ветеранам і пенсіонерам культури та мистецтва призначаються працівникам і пенсіонерам культури та мистецтва, майстрам народної творчості, викладачам початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, провідним професійним творчим працівникам за вагомі досягнення та значний внесок у розвиток і пропаганду національної культури, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність. Стипендії призначаються з метою стимулювання їх творчої праці, засвідчення видатних особистих досягнень.
Кандидатури на здобуття Стипендій висувають структурні підрозділи в галузі культури виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, обласні установи культури і мистецтв, мистецькі навчальні заклади, творчі спілки. Лист – клопотання та характеристика кандидата на присудження Стипендії подаються управлінню культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації до 1 лютого 2022 року.
, , , , , , переглядів: 742


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *