Рівнянам будуть компенсовувати доїзд на гемодіаліз

Щасливе
28.03.2023  12:00

Змінами внесеними 14.02.2023, до Комплексної міської соціальної програми «Турбота» на 2021-2023 роки, передбачені виплати громадянам з обмеженою мобільною здатністю, які отримують лікування методом гемодіалізу в амбулаторних умовах, для часткового відшкодування витрат, пов’язаних з їх приїздом до лікувальних закладів для проходження гемодіалізу та від’їздом у зворотному напрямку.

21 березня виконавчим комітетом Рівненської міської ради затверджено Порядок проведення виплат для відшкодування витрат за проїзд громадянам, які отримують лікування методом гемодіалізу.

Дія Порядку поширюється на громадян, місце проживання яких на момент звернення зареєстровано на території Рівненської міської територіальної громади (м. Рівне та смт Квасилів), та які отримують лікування методом гемодіалізу в амбулаторних умовах і мають обмежену мобільну здатність для пересування громадським транспортом.

Згідно з Порядком, для визначення права на призначення виплати, заявник щороку (на початок бюджетного року) подає до Департамент соціальної політики Рівненської міської ради (Соборна,12) заяву та відповідні документи.

Більш детальну консультацію можна отримати, зателефонувавши за номером телефону 0671174155 або ознайомитись з інформацією на офіційному сайті Департаменту https://bit.ly/42FX3co

переглядів: 94Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *