Рівнянам: до столиці поменшає рейсів, а до Харкова запустять новий потяг

Щасливе
25.10.2017  10:56

Для ти хто користується послугами залізниці корисна інформація: декілька рейсів до Києва відмінять або скоротять їх частоту. Проте до Харкова дістатися стане простіше, адже з листопада курсуватиме новий рейс, що проходитиме через Рівне.

З 2 листопада «Укрзалізниця» запускає новий рейс — «Ковель-Харків». Потяг їздитиме через день — до Харкова парними, а з Харкова — непарними. З Рівного потяг відправлятиметься о 17:58 і приїздитиме до Харкова наступного дня о 12:10, перебуваючи трохи більше 18 годин у дорозі. З Харкова відправлення буде о 13:30, а до Рівного потяг прибуватиме о 07:52, про це пише Укрзалізниця.

Квитки:

  • у плацкартні вагони: близько 150 гривень.
  • У купе: близько 250 грн.

Наразі доступний продаж квитків тільки на два тижні.
Неприємною ж є новина про те, що від цієї неділі залізниця скасовує щоденне курсування потяга №768 «Луцьк-Київ», який відправлявся з Рівного за двадцять перша ночі і прибував до Києва о шостій ранку. Потяг курсуватиме відтепер тільки двічі на тиждень — коли багато студентів.
Як і досі, відправлятиметься з Рівного «Луцьк-Київ» о 00.40, але лише суботами та понеділками. З Києва ж виїжджатиме о 15.35 п’ятницями та неділями.

Скасували рейси в інші дні цього потяга, який має два класи і лише сидячі місця, через нерентабельність. А невигідний він був з простої причини. Квитки на нього коштують на близько сотню гривень дорожче, аніж квитки на нічний потяг «Ковель-Київ», який з Рівного відправляється на годину раніше і приїздить до столиці також о шостій ранку.
Окрім того, з 29 жовтня уже тільки через день (непарними) курсуватимуть потяги «Ковель-Одеса» та «Ковель-Новоолексіївка».

, , , , , , , , , , , переглядів: 1 686
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *