Рівнянам: коли можна не платити за гарячу воду

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
21.04.2017  10:40

Якщо замість гарячої води – тепла, платити можна менше, стверджують фахівці.

Відповідно до закону “Про житлово-комунальні послуги”, через дві хвилини після відкриття крана температура води повинна коливатися в межах 50-75 градусів. Якщо температура гарячої води – 45-49 градусів, платити за неї можна на 10% менше від встановленого тарифу.

В Україні рекордно подорожчали всі овочі «борщового набору»

Якщо температура в крані від 40 до 44 градусів – платити можна на 30% менше від встановленого тарифу на гарячу воду, а якщо температура нижче 40 градусів за гарячу воду можна платити за тарифом як на холодну воду.

Крім того, законом встановлено, що відключати гарячу воду можуть не більше ніж на шість годин на добу (за умови стабільного водопостачання) і не більше ніж на 10 днів на місяць (30% від часу надання послуги). Тобто якщо гарячої води немає два тижні, послугу можна оплачувати частково – за кожен день “прострочення” сума в платіжці за місяць повинна зменшуватися на 3,3%.

Щоб перерахувати платіжки, необхідно звернутися до постачальника послуг, після чого представник компанії повинен заміряти температуру води і скласти акт – документ передають постачальнику, він же здійснює перерахунок. Якщо постачальник послуги звернення проігнорує – можна йти в суд.

За матеріалами “Приватного підприємця

вода

, , переглядів: 861Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *