Рівнянам: Навіщо потрібна пенсійна картка

Щасливе
10.10.2017  13:02

Рівнянам: Навіщо потрібна пенсійна картка

Більше ніж 80 тисяч пенсіонерів на Рівненщині мають пенсійну картку від ПриватБанку. А чому б і ні, якщо така картка оформлюється безкоштовно і миттєво, ще й несе в собі цілий ряд можливостей і зручностей. Зокрема, після надходження пенсії на картку або зняття коштів, банк безкоштовно надсилає SMS-повідомлення про рух коштів на мобільний телефон власника пенсійної карти.

Хто може оформити пенсійну картку?

Звісно, це пенсіонери за віком або стажем роботи, а також інваліди, які отримують соціальні допомоги через пенсійний фонд, діти, які втратили батьків і громадяни, які в найближчі 3 місяці виходять на пенсію.

“Пенсійна картка оформлюється миттєво, – розповідає Вікторія Костюшок, керівник напрямку соціальних програм Північно-Західного РУ ПриватБанку. – Ті з клієнтів, хто не може вільно пересуватись, можуть оформити картку вдома – наш співробітник приїде в зручний для пенсіонера час і проведе всі потрібні для оформлення процедури на місці. Також наші співробітники самостійно доставляють заяву з реквізитами в пенсійний фонд – всіх без винятку пенсіонерів”.

Зручність обслуговування

Користуватись карткою дуже зручно – у Рівненській області дуже широка мережа банкоматів (їх 165) та терміналів самообслуговування (їх 345), які можна знайти у кожному містечку і селищі області. Крім цього, пенсіонери-клієнти банку можуть отримувати готівку в банкоматах інших банків без комісій.

У відділеннях ПриватБанку пенсіонерів також навчають користуватися електронними сервісами, завдяки яким можна отримувати послуги дистанційно. Частина клієнтів поважного віку регулярно сплачує комунальні послуги через Приват24 (https://www.privat24.ua/), поповнює мобільний через Інтернет-банк та термінали самообслуговування.

Можливість економії та бонуси

З пенсійною карткою для виплат клієнтам доступна низка пільг. Так пенсіонери можуть оплатити комунальні послуги з картки без комісій до 2 000 грн на місяць.

Від пенсії можна також одержувати додатковий дохід – на залишок коштів на картці банк нараховує 7 % річних. Крім цього, ті, хто отримують соціальні виплати, можуть скористатись депозитом з додатковим доходом «Стандарт безподатковий» .

При розрахунках карткою в торговельних точках і аптеках пенсіонери отримують знижки й бонуси в мережі партнерів банку “Бонус Плюс”.

Також при оформленні полісу автоцивілки пенсіонери отримують знижку 50%.

Якщо клієнт-пенсіонер отримує пенсію по інвалідності й може надати відповідну довідку з МСЕК, виплачується разовий бонус — 50 грн на рахунок.

Загалом, власники пенсійних карт ПриватБанку на Рівненщині користуються і картками “Універсальна” (“Універсальна голд”), і вигідними програмами та сервісами банку – “Оплата частинами”, “Швидкі кредити”, Приват24, купують залізничні квитки у відділеннях і через інтернет-банкінг.

ПриватБанк, як найбільш інноваційний банк України, допомагатиме і надалі людям похилого віку освоювати передові банківські технології. Сьогодні ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні.

, , , , , , , , переглядів: 1 283
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *