Рівнянам обміняти чи відновити посвідчення водія стало ще зручніше

Щасливе
04.04.2024  13:00

Кермувальники, що вимушені були виїхати за кордон зможуть отримати якісні адміністративні послуги незалежно від місця проживання. З 28 березня запрацював центр ДП «Документ» у Мюнхені. Це третя локація в Німеччині, де наші співгромадяни можуть обміняти наявні чи відновити втрачені або викрадені посвідчення водія.

Це стало можливим завдяки плідній співпраці Головного сервісного центру МВС із ДП «Документ», що входить до сфери управління Державної міграційної служби України. Ми постійно реагуємо на запити та звернення громадян. Тому одним із головних наших завдань є розширення географії надання послуг сервісних центрів МВС, аби навіть за тисячі кілометрів від свого дому українці отримували якісний державний сервіс.

Рівне шукає нових патрульних: вакансія

Як отримати послугу

Обмін та відновлення посвідчення водія здійснюється в Мюнхені через підрозділ ДП «Документ». Адреса розташування: м. Мюнхен Dachauer Str. 122, 80637 München.

Обслуговування громадян відбувається в мобільних програмно-технічних комплексах – спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою «Паспортний сервіс». Вони можуть прийняти до 200 громадян протягом робочого дня. Надання послуг здійснюється з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00.

Як розповів начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС  в Рівненській області Віктор Залюбовський: «Для обміну та відновлення посвідчення водія необхідно підготувати такий пакет документів: паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання (якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи), або закордонний паспорт; ідентифікаційний номер; документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) – у разі зміни персональних даних».

Після подачі документів клієнта фотографують і створюють заявку на обмін чи відновлення документу. Далі вона надсилається в Україну до сервісного центру МВС. Адміністратори опрацьовують заявку та в разі схвалення, замовник отримує готове посвідчення водія.

Нагадуємо, що послуга з обміну та відновлення посвідчення водія для українців за кордоном доступна ще в 12 центрах ДП «Документ» 7-ми європейських країнах: Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині, Італії, Іспанії та Туреччині. Із адресами усіх центрів ДП «Документ» за кордоном можна ознайомитись на офіційному сайті. Отримати безкоштовну консультацію щодо обміну/відновлення посвідчення водія можна на офіційній сторінці ДП «Документ» у Facebook та Instagram.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

, , , , переглядів: 66


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *