Рівнянам пропонують придбати авто в кредит за зниженими відсотками

Щасливе
03.08.2017  14:55

Програма “Авто в лізинг”, яка нещодавно стартувала у ПриватБанку, стала ще доступнішою. Відтепер новий автомобіль можна придбати за зниженою відсотковою ставкою.

Програма кредитування авто від ПриватБанку передбачає купівлю як нового, так і вживаного транспорту. Із 17 липня кредит на нові автомобілі став ще вигіднішим, адже відсоткову ставку знизили із 28 % до 21 %.

Решта умов залишаються незмінними. Кредит можна оформити без прихованих комісій на термін від одного до п’яти років. Перший внесок становитиме від 10 %.

Процедура дуже проста й зручна, адже Банк бере на себе оформлення всіх необхідних документів. Через кілька годин після укладення угоди клієнт отримує ключі та техпаспорт і може їхати додому на своєму новенькому авто.

“Ми пропонуємо ще доступніші умови кредитування автомобілів. Уся процедура швидка і прозора. А сісти за кермо власного автомобіля – вже не недосяжна мрія, а цілком реальна можливість”, – зауважив керівник Бізнесу “Споживче кредитування” Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Мамчич.

За роз’ясненнями та консультаціями з приводу кредитування можна звернутися до консультантів за тел. 067 608 53 18 та 067 357 23 68 чи завітавши за адресою: м.Рівне, вул. Грушевського, 42 А, 2 поверх (відділ «Споживчого кредитування»). https://privatbank.ua/kredity/avto-v-kredit/

, , , , , , , переглядів: 991


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *