Рівнянам розповіли, що створює сморід на Північному

Щасливе
11.07.2024  09:00
Винуватця забруднення повітря у мікрорайоні «Північний» виявили. Порушником виявилось підприємство ТОВ «ЕКО ЄВРОАЛЬЯНС», що працює у Рівному на вул.Будівельників, 3-А.
«Це кричущий факт недбальства та зневаги до жителів громади!” – обурився секретар Рівненської міської ради, виконувач обовʼязків міського голови Рівного Віктор Шакирзян. – Це не перший випадок, коли жителі мікрорайону потерпали від неприємних запахів. У вересні минулого року створили робочу групу щодо запобігання впливу на довкілля на території Рівненської міської територіальної громади. Сюди увійшли представники Рівненської міської ради, Рівненського районного управління, Головного управління з надзвичайних ситуацій, Головного управління поліції в Рівненській області, Рівненського міського управління Держпродспоживслужби, Департаменту екології та природних ресурсів ОВА, Державної екологічної інспекції Поліського округу. Фахівці збирали звернення громадян, вивчали їх, і нарешті визначили винуватців смороду. Така ситуація неприпустима! У Рівному потрібно працювати чесно і чисто або не працювати зовсім!»
За вимірами групи санітарно-хімічної розвідки Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб, вміст сірководню перевищував гранично допустиму максимально разову концентрацію від 3,7 до 5,6 разів, а вміст аміаку – від 2,4 до 3,2 разів.
, , , переглядів: 63


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *