Рівнянам: штрафи для недобросовісних водіїв зростуть

квиток на автобус
Щасливе
13.11.2017  12:00

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков презентував перелік нових штрафних санкцій для водіїв на спеціальному засіданні Уряду, 10 листопада.

Серед головних новацій МВС – обмеження швидкості руху у населених пунктах до 50 км/год. Ця швидкість не лише встановлена в Європі і США, а й рекомендована за результатами масштабного дослідження швидкості реакції людини в екстремальній ситуації Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

У кілька разів пропонується збільшити розміри штрафів за низку адміністративних правопорушень.

Зокрема, за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більше, ніж на 50 км/год., установити штраф 3400 гривень (зараз штраф за це правопорушення 510 гривень).

ДО ТЕМИ:

ВІДЕО: поблизу Рівного п’яний водій збив на смерть двох жінок

На вихідних поблизу Рівного сталося дві ДТП – обидва п’яних водії втікли

Рівненський коп не витерпів лихої долі і виплеснув свої емоції на камеру (+ВІДЕО)

За залишення місця ДТП пропонується встановити штраф 3400 гривень та передбачити можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.

 

У 20 разів збільшується розмір штрафу за управління транспортом без права керування – він становитиме 10 200 гривень, а за повторне порушення – 40 800 гривень.

Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, сплачуватимуть штраф у розмірі 20 400 гривень, а за повторне вчинення цього порушення протягом року – 40 800 гривень.

Новими змінами також планується запровадження системи автоматичної фото та відеофіксаціїпорушень ПДР та внесення змін до Порядку видачі посвідчення водія.

 

Джерело: Мінфін

, , , , , , , переглядів: 1 375


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *