Рівнянам: як створити декор та меблі зі старого дерева власними руками

Щасливе
01.06.2017  15:03

Одна однозначно дуже талановита дівчина показала світові свої роботи, які вона створює з непотрібних старих дощок. Популярність і визнання прекрасна майстриня отримала завдяки Інтернету. Фотографії результатів праці вона виставляє в своєму блозі.

Її творіння з захопленням були прийняті користувачами соціальних мереж. І зараз її клієнтами є багато відомих людей з різних куточків планети. У чому ж її секрет?

 

Дерев’яні стільниці, зроблені у вигляді мозаїчних візерунків, цікаві підноси, обробні дошки, креативні рамки для фотографій і навіть картини – все це вражає і захоплює своєю унікальністю і майстерністю, яке відчувається в кожній роботі.

Такого результату дівчина домоглася шляхом проб, помилок і експериментів з матеріалом, який вона збирала все літо. Дивно, але ця оригінальна ідея у неї з’явилася від нудьги!

 

Щоб не нудьгувати, дівчина почала складати з дощок мозаїку. Цей процес виявився настільки захоплюючим, що майстриня зробила оригінальну стільницю, надихаючись орнаментом клаптевих ковдр, виконаних в техніці печворк.

«На мої роботи величезний вплив зробили південні коріння моїх батьків», – каже дівчина. Штат Алабама, звідки вона родом, славиться виготовленням приголомшливих ковдр. Ще з дитячих років дівчина була зачарована красою цих класичних зразків народного ремесла.

На даний момент у дівчини багато замовлень на виготовлення унікальних стільниць. Вона із задоволенням придумує різні комбінації, підбираючи породи дерева різних відтінків.

Роботи дівчини прикрашають навіть магазини.

Мозаїка з дерева – це ексклюзивна прикраса для будинку. Вона дає відчуття теплоти і природності. А також – це довговічний екологічний матеріал, який легко чиститься і не вицвітає.

В таких речах, створених людськими руками, відчувається душа! Так що якщо у тебе залишилися старі непотрібні дошки і бажання створювати унікальні речі власноруч – не відкладай натхнення на потім. Реалізуй себе в творчості і твори із задоволенням!

, , , , переглядів: 1 685


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *