Рівняни через термінали ПриватБанку купили товарів майже на 1.6 мільярда гривень

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
22.01.2018  10:29

Безготівкові розрахунки користуються все більшою популярністю серед українців. Протягом 2017 року тільки у Рівненській області клієнти ПриватБанку оплатили карткою товарів і послуг значно більше ніж у попередні роки.

На сьогодні практично у кожному торговельному закладі є можливість розрахуватися банківською карткою. Це зручніше, швидше та гігієнічніше, ніж використання готівки. Клієнти ПриватБанку оцінили переваги «кешлесу» (Cashless), про що свідчать і цифри: протягом 2017 року рівняни через мережу торговельних терміналів ПриватБанку оплатили товарів та послуг на 1,6 мільярда гривень.

До слова, на Рівненщині діє понад 3000 POS-терміналів ПриватБанку. Загалом на території України функціонує мережа із більш, ніж 140 тисяч терміналів.

ПриватБанк є безумовним лідером ринку еквайрингу України з часткою ринку понад 60%, що говорить про високий рівень довіри клієнтів та зручність у користуванні POS-терміналами ПриватБанку. Нагадаємо, що у серпні українці встановили Cashless-рекорд – за місяць оплатили карткою товарів та послуг на 10 мільярдів гривень.

Еквайринг від ПриватБанку дає підприємству низку приємних бонусів -дозволяє значно скоротити витрати на інкасацію чи здавання виручки, збільшити швидкість обслуговування клієнтів, використовуючи безконтактну технологію PayPass, а також збільшити свій прибуток та товарообіг. POS-термінал – це ще й безкоштовні виписки в електронному вигляді, послуга поповнення телефону для клієнтів, обслуговування обладнання, рекламні матеріали для брендування торгових точок.

Еквайринг  відкриває можливість до підключення ряду програм ПриватБанку, що зроблять торгову точку ще більш привабливою для покупців – “Бонус Плюс”, “Миттєва розстрочка” та сервіс безвідсоткової розстрочки “Оплата частинами”. Персонал торгової точки може пройти безкоштовне online-навчання, в результаті якого зможе правильно проводити операції зі всіма видами карт.  Підключитися до еквайрингу ПриватБанку можна будь-яким зручним способом: на сайті банку, у «Приват24 для бізнесу» (меню «Послуги» > «Еквайринг» > «Заявка на підключення») або у найближчому відділенні.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 філій, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування. Більше цікавої інформації – на сайті або у ФБ.

, , , , , , , переглядів: 978Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *