Рівняни дбають про добробут безпритульних собак

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
19.07.2017  11:24

Людяність на співчуття – риси, які творять в людині добро. По тому як ми ставимось до тварин, можна побачити на скільки ми щасливі, адже ні одна щаслива, позитивна людина не штовхне бездомного пса, і не жбурлятиме  котів з порогу свого дому.

Буденною метушнею людина заганяє себе у замкнуте коло, від одноманітності втрачаючи зв’язок зі світом.  Притулків для бездоглядних тварин у Рівному чимало. Проте ніхто не спішить занести пачку крупи, кісток чи підстилки у такі заклади. Ми забуваємо, що людина колись приручила собаку, і ми зобов’язані нести відповідальність за цих тварин.

Рівненська громадська організація “Під егідою”, на своїй сторінці у Фейсбук щиро подякувала небайдужим за допомогу у зборі коштів та харчів для тварин. На сьогодні у притулку при Центрі стерилізації  вкрай необхідні харчі для собачок! Зробіть добру справу!

ПОСТ ПОДЯКИ!

Не завжди вдається написати пост подяки вчасно, але подяка в серці завжди жива, і хай навіть пізніше, але обов’язково буде висловлена на адресу тих, хто не забуває про безпритульних тварин.
Перш за все хочемо подякувати Юрій Шепелюк, який за власною ініціативою двічі передавав кошти від перегляду фільмів в кіноклубі «Широко заплющені очі» (https://www.facebook.com/groups/1226326964125453/) (230 грн.) на потреби собак стерилізаційного центру. Вони були витрачені на медикаменти.
Також за його ініціативи і підтримки під час “Музейних гостин” в рамках проекту “Сіль і пиріг” було зібрано 286 грн., за які придбали вакцини для цуценят. Ми дуже дякуємо Юрі і команді молодих людей, які були з ним разом за підтримку наших собачок. Для нас це дуже важливо!
Завжди приємно, коли є зворотній зв’язок з власниками собак, яких забрали з центру стерилізації. Приємно бачити на фото наших колишніх підопічних – щасливих і радісних! Приємно читати від їх господарів подяки за чудових друзів. І ще приємніше, коли щасливі господарі не забувають про те, що в притулку все ще мріють про власну домівку багато інших собачок, про яких треба подбати.
Ми дуже вдячні Julia Brunetta, хазяйці метиса такси – рудої Білки, яку колись підібрали на трасі біля міста, за передані притулку господарчі товари: миючі засоби, рукавички та пакети для сміття. Ці речі дуже необхідні в господарстві, і ми завжди їм раді. Дякуємо, Юля!
Дякуємо всім, хто тим чи іншим чином допомагав притулку в останні місяці: хто їжею, хто господарськими товарами, хто коштами, хто інформаційно… Кожен з вас зробив дуже багато для чудових хвостатих створінь, які ВСІ хочуть мати свою домівку, але не всім ще посміхнулася доля…
Сподіваємось на вашу допомогу і підтримку і надалі! Хай вам щастить!!!

СОБАКАМ ПОТРІБНА ЇЖА!

Всю зиму, весну і початок літа завдяки небайдужим людям у собак було вдосталь їжі: віддавали списане м’ясо, купували за зібрані кошти крупу, на місяць вистачило сухого корму. Дуже дякуємо всім, хто давав кошти на харчування та привозив в центр стерилізації продукти, які завжди потрібні у великій кількості….
Але всі запаси не вічні, і вони скінчилися: крупи вже немає, м’яса лишилося до кінця тижня….
Харчування собак стерилізаційного центру здійснюється майже виключно за благодійний кошт (тільки на один місяць профінансовано з бюджету). Тому звертаємося по допомогу до людей, які можуть допомогти або їжею, або грошима!
Собакам дуже потрібні крупи (купуємо самі дешеві, на місяць потрібно близько 300 кг, тобто мінімум 1 500 грн.) та м’ясо. М’ясо зазвичай сподіваємось отримати безкоштовно, бо собакам можна варити кашу і не на дуже свіжому м’ясі. Але якщо найближчим часом ніхто не підкине ніяких списань – м’ясо теж доведеться купувати… В день на годування всіх собак йде в середньому 10 кг крупи і 15 кг м’яса.
Хто може допомогти з їжею для собак, будь ласка, привозьте крупу та м’ясо, або можна перерахувати кошти
на картку Приватбанку: 5457 0822 3267 2696 (призначення платежу: на їжу).
Дуже сподіваємось на вашу допомогу!!!

, , , , , , , переглядів: 1 488Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *