Рівняни мають можливість отримати мільйон у КУБі

Щасливе
19.03.2018  10:18

У ПриватБанку збільшили максимально можливі суми кредитів «КУБ» на один бізнес з 500 000 до 1 000 000 гривень.

Якщо у підприємця є вже відкритий кредит за програмою «КУБ», «АгроКУБ» або «ЕкоКУБ» – це не проблема. Можете запросто подавати заявку на другий кредит, якщо за першим кредитом без порушень уже погашено:

– або три планові платежі;

– або 30% початкової суми кредиту.

“ПриватБанк пропонує малому та середньому бізнесу тільки найкращі та найінноваційніші фінансові рішення та найактуальнішу навчальну підтримку, – говорить директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – «КУБ» – це не просто додаткове чи стартове фінансування малого та середнього бізнесу, а й реальна перспектива для підприємців-початківців або досвідчених бізнесменів масштабувати свій бізнес-проект та створити нові робочі місця. Ми запрошуємо підприємців отримати фінансування від 50 000 грн до 1 000 000 грн та створити власну історію успіху і економічного дива за допомогою програми «КУБ»“.

Подати заявку на отримання першого або наступного кредиту можна за посиланням: kub.pb.ua/get-credit. Про доступний ліміт можна дізнатися в чаті «Допомога Онлайн» на сайті банку, сайті програми «КУБ» https://kub.pb.ua та в «Приват24 для бізнесу» або за телефоном 3700.

У квітні 2018 року програмі «КУБ» (Країна успішного бізнесу) від ПриватБанку виповниться два роки. Тільки у 2017 році завдяки програмі «КУБ» профінансовано  23 тис. бізнес-проектів на суму 2,5 млрд гривень. Розвиваючи проект, ПриватБанк запустив нову, адаптовану під потреби клієнтів малого та середнього агробізнесу програму  – «АгроКУБ». Вона дозволяє отримати фінансування за найбільш прийнятними умовами. Зокрема, платність за кредитом знижено до 2% на місяць, також збільшено суму можливого фінансування до 1 000 000 грн. з можливістю кредитних канікул для клієнтів агросектору. Детальна інформація про проект “КУБ” та можливість заповнити заявку для отримання фінансування – за посиланням: https://kub.pb.ua/get-credit/.

 

, , , , , , , переглядів: 1 186


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *