Рівняни можуть користуватись зручним сервісом Електронної звітності

Щасливе
09.11.2017  11:00

Більше 6 тисяч підприємців та юридичних осіб, що обслуговується в Рівненській області отримали можливість значної економії часу та коштів. ПриватБанк надав юридичним особам та підприємцям можливість надсилати фінзвітність в електронному форматі.

Як повідомили в банку, згідно з Постановами НБУ № 351 (зміни набули чинності з початку 2017 року) і № 417, Законами № 2121-III та № 1702-VII усі банки повинні =отримувати та підтримувати в актуальному стані відомості про своїх клієнтів: структуру власності й кінцевих бенефіціарів, фінансову звітність, додаткову інформацію про діяльність підприємства. А завдяки нещодавнім змінам, внесеним Національним банком, звітність може бути надано не тільки в паперовому, а й в електронному вигляді.

Ці зміни було ухвалено після численних звернень ПриватБанку в Національний банк України для спрощення надання клієнтами звітності в банки – процедури, яка є обов’язковою для всіх корпоративних клієнтів у разі обслуговування в будь-яких банках для підтвердження процедур ідентифікації під час банківського обслуговування.

Завдяки такій доробці корпоративним клієнтам не потрібно буде кріпити відскановані копії звітності, а достатньо буде через«Приват24 для бізнесу» подати в банк стандартний XML-файл уже наданої в державні органи електронної звітності. А якщо клієнти працюють з безкоштовними сервісами ПриватБанку за електронною звітністю, то банк опрацює ці дані автоматично та з метою виконання зазначених вимог Національного банку щодо ідентифікації клієнтів.

ПриватБанком уже досить давно розроблені безкоштовні рішення, завдяки яким корпоративні клієнти можуть працювати з електронними звітами прямо в «Приват24 для бізнесу» й бути при цьому повністю впевненими в безпеці своїх даних. Крім сервісів електронної звітності у «Приват24 для бізнесу» також працюють електронний документообіг і системи бухгалтерського, управлінського й оперативного обліку 1С онлайн.

Сервіс електронної звітності в «Приват24 для бізнесу» дозволить цілодобово надсилати будь-які види звітів Фіскальної служби, Пенсійного фонду, Державної служби статистики тощо. Скористатися сервісом можна через меню «Приват24 для бізнесу» «Документи – Електронна звітність». Десятки тисяч клієнтів ПриватБанку вже давно готують і вивантажують звіти й податкові накладні в «Приват24 для бізнесу» з 1С онлайн (Україна). І головне – роблять це безкоштовно!  Детальніше – на сайті http://pb.ua/eo

, , , , , , переглядів: 1 252


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *