Рівняни можуть отримати інформацію про доходи та сплачені податки не виходячи з дому

Щасливе
17.03.2017  09:14

Рівняни можуть отримати інформацію про доходи та сплачені податки не виходячи з дому

Відтепер у Рівненській податковій в рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків можна  за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.

Робота з електронним сервісом в особистому кабінеті здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Цей підпис можна безкоштовно отримати в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи засобами «Електронного кабінету платника» можна на офіційному веб-порталі ДФС.

Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (за кожний квартал), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

ДФС

, , , переглядів: 1 339
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *