Рівняни можуть придбати новий автомобіль у кредит в будь-якому автосалоні України

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
17.09.2018  10:23

    Клієнти ПриватБанку отримали можливість придбати новий автомобіль у розстрочку на акційних умовах з будь-якого автосалону України.

    Також для рівнян відкрилась додаткова можливість обрати автомобілі за пільговими ставками від 0,01% та мінімальним початковим внеском – 10 % ще з модельно ряду Renault, Citroen та Peugeot. ПриватБанк спільно з автосалоном пропонує особливі відсоткові ставки – від 0,01 % до 12,5 % річних, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка – фіксована на увесь період кредиту.

    “Для купівлі автомобіля досить обрати модель у дилера та внести аванс, – розказав  керівник Бізнесу споживчого кредитування Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич. – Рештою питань щодо купівлі та оформлення автомобіля займається банк”.

    Авто в розстрочку в ПриватБанку – це можливість користуватися автомобілем уже сьогодні, при цьому виплачуючи вартість автомобіля частинами. У щомісячний платіж може бути включена і вартість щорічного страхування автомобіля.

    Угода оформлюється у формі фінансового лізингу як для фізичних осіб, так і для приватних підприємців та юридичних осіб. Перевагами такого виду кредитування є оперативність погодження (2 хвилини на прийняття рішення про надання розстрочки), мінімальний пакет документів для оформлення угоди (при авансі 25% і вище – лише підтвердження особи), безкоштовний моніторинг за власним автомобілем завдяки оснащенню системою моніторингу GPS, дострокове погашення автокредиту без комісій.

    Важливою відмінністю лізингу автомобілів для юридичних осіб є те, що автомобіль відразу ж переводиться на баланс лізингоодержувача. Таким чином, лізингоодержувач може використовувати прискорені схеми амортизації основних засобів і домагатися зменшення оподатковуваної бази, адже лізингові платежі відносяться на витрати компанії-клієнта, що зменшує податок на прибуток.

   Ознайомитися більш детально з акційними умовами, подати заявку та отримати попереднє рішення по розстрочці можна за посиланням pb.ua/avto, завітавши у відділення ПриватБанку або зателефонувавши за номерами телефонів +38097 3231076, +380673572368.

   Раніше прес-служба ПриватБанку повідомляла, що з червня 2018 року рівняни отримали можливість придбати новий автомобіль з модельного ряду Toyota та Nissan в розстрочку з річною відсотковою ставкою від 0,01% в залежності від початкового внеску (мінімум 10%) та терміну кредитування.

 

, , , , переглядів: 1 736Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *