Рівняни можуть проголосувати за Громадський бюджет міста в Приват24

Щасливе
25.10.2017  10:39

До 31 жовтня в Рівне триватиме голосування за проекти на Громадський бюджет міста.

Інновацією від ПриватБанка стала можливість для всіх рівнян проголосувати за обраний проект за допомогою Приват24. З 27 велихих та 25 малих проектів рівняни можуть обрати достойний. Зокрема серед проектів улюблене свято усіх рівнян – проведення Третього Всеукраїнського фестивалю-ярмарку «Бульба-фест».

«Громадський бюджет – це дуже важливий крок до справжньої електронної демократії, тому ми одразу погодилися взяти участь у цьому проекті, – говорить Єгор Аветісов, креативний директор ПриватБанку. – Приват24 – це лише перший крок. У майбутньому ми сподіваємося задіяти всі наші технічні можливості. А саме – голосування у відділеннях  ПриватБанку, банкоматах та терміналах самообслуговування».

Детальніше можна дізнатися на сайті rivne.pb.org.ua в розділі “Допомога”, “Інструкції”, “Порядок голосування” та “Покрокова інструкція голосування”.

Ідея розподілу громадського бюджету бере свій початок у 1989 році в Порту-Алегрі. Відтоді механізм відкритого голосування працює в понад 1 500 містах світу. У Рівному та інших містах  запровадження розпочалося з кінця 2016.

Громадський бюджет міста дає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Подібні програми успішно діють у багатьох країнах світу, зокрема у США, Франції, Німеччини, Польщі. А також і в Україні віднедавна в окремих містах реалізовуються ініціативи активних громадян.

Починаючи з 17 жовтня і по 31 жовтня триває голосування за проекти Громадського бюджету Рівного. Кожен рівнянин, який досягнув 16 років, може проголосувати не більше, ніж за 3 великих та 3 малих проекти. Усі проекти, які стосуються найрізноманітніших сфер життя, можна побачити на сайті: rivne.pb.org.ua.

Як підтримати проект, поданий на Громадський бюджет, не встаючи з-за комп’ютера:

Перейдіть за посиланням і в розділі «Проголосувати» (на комп’ютері праворуч, на телефоні – внизу) треба «Обрати метод» голосування  BankID Приватбанк та проголосувати за допомогою свого банківського ID – “Приват24”. Тоді не треба буде завантажувати фотокопії паспорта, система сама підтягує всю інформацію про вас і підтверджує, що ви реальний мешканець Рівного).

Якщо ви підприємець, можна «Обрати метод» голосування за допомогою особистого електронного підпису.

, , , , , , , переглядів: 1 427


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *