Рівняни не втрачають шансу носити звання “бидло”

Щасливе

Рівняни вирішили новим способом боротися з тими, хто викидає сміття у не встановлених для цього місцях.

Так, на одній з вулиць Рівного неподалік проїжджої частини, де люди часто стихійно викидали сміття написали оголошення: ВІДЧУЙ СЕБЕ БИДЛОМ! ПОСТАВ ТУТ СМІТТЯ!

Як не дивно, але бажаючі носити новий титул БИДЛО таки знайшлися. Таких людей є і не мало.

Ось як виглядає стихійний смітник:

, , , Переглядів: 2 009

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *