Рівняни обирають «Бренд року 2017: ТОП фірм, яким довіряють»

Щасливе
03.11.2017  09:00

На Рівненському інформаційному порталі OGO.ua стартує проект «Бренд року 2017: ТОП фірм, яким довіряють». Претендентів обираєте ви!!! І переможців проекту назвуть також мешканці міста та області.

«Бренд року» — це свого роду підсумок роботи корпорації, фірми, підприємства, закладу. Це справжня непідкупна оцінка якості роботи бізнесу. Адже суддями є не журі, а мешканці Рівного та Рівненської області.

Бренд — це гарантії якості, сервісу, справжньої цінності товару, перевірені часом і в результаті багаторазового використання.

Проект проводиться у два етапи:

Перший етап (листопад-грудень 2017 року): претенденти на участь у проекті обираються через відповідну категорію «Каталога»: («Здоров’я», «Авто, Мото», «Будівництво та ремонт», «Транспортні послуги», «Ресторани, кафе, бари», «Дозвілля, розваги», «Бізнес послуги», «Комп’ютерна, офісна та побутова техніка», «Магазини, супермаркети», «Організація заходів», «Навчання, курси», «Торгове та промислове обладнання», «Дім і побут», «Спорт, краса», «Туризм, подорожі», «Держустанови, комунальні служби»).

Для того, щоб стати претендентом, потрібно бути серед вже зареєстрованих. Якщо фірми або торгової марки не має, то можна її добавити.

Для того, щоб попасти в ТОП 20 у відповідній рубриці слід мати гарні оцінки, більшу кількість відгуків та переглядів сторінки фірми.

На другому етапі (січень-лютий 2018 року) відбудеться інтернет-голосування серед читачів Рівненського інформаційного порталу OGO.ua. Саме вони оберуть 16 ТОП брендів (по одному у кожній категорії) «Каталогу».

Очолять рейтинг «Бренд року 2017» переможці інтернет-голосування.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОЕКТ – http://my.rv.ua/brand2017/

, , , , переглядів: 1 725


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *