Рівняни оперативно можуть поскаржитися за невивезене сміття

Щасливе

З листопада у приватному секторі вивезенням сміття займається нова фірма “Рівне екосвіт”. Інколи трапляються ситуації, коли працівники фірми можуть не забрати контейнер чи прогавити будинок у куті вулиці.

Для того, щоб оперативно реагувати на такі ситуації і не додавати клопотів мешканцям, на фірмі вирішити створити вайбер-групу, в якій можна повідомити про проблему, що трапилася.

І працівники обіцяють оперативно її вирішити. Крім того, це допомагає уникнути безпідставних наклепів на роботу та прохання перерахунку оплати за послуги.

Якщо у вашому будинку сміття вивозить “Рівнеекосвіт” – додавайтеся у групу у вайбері –  (068)500-60-80

, , Переглядів: 1 479

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *