Рівняни отримали можливість застрахувати власне здоров’я

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
01.06.2018  15:57

Здоров’я – найцінніше, що є у кожної людини. ПриватБанк пропонує застрахувати себе від недуг та фінансових витрат на їх лікування.

 

ПриватБанк запустив нову програму страхування здоров’я. Вона передбачає грошову компенсацію у випадку хвороби. До страхових випадків входить понад 150 недуг, зокрема й критичних, які не покриваються традиційними страховками: цукровий діабет, вірусний гепатит, туберкульоз, онкологічні захворювання тощо.

 Щомісячний платіж становить від 50 гривень. Страхова сума – від 50 тисяч до 100 тисяч гривень.

 «Сьогодні медичні послуги – недешеві. Тим більше, якщо хвороба серйозна і потребує довгого і складного лікування. На жаль, недуги трапляються несподівано. Тому ПриватБанк пропонує страхування здоров’я. Звісно, страховка не захистить від хвороби, зате суттєво полегшить фінансове навантаження у випадку, коли організм дав збій», – зазначив керівник Бізнесу платежів і переказів Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Нерук.

Щоб отримати гроші за страховкою, клієнту потрібно подзвонити за номером 3700 і повідомити, що страховий випадок настав. Упродовж двох днів після завершення лікування необхідно лишити заявку (на сайті, через Інтернет-банк Приват24 або у будь-якому відділенні) та надати відповідні документи. Рішення про виплату коштів приймається упродовж одного дня.

Страховку можна оформити як на дорослого віком до 69 років, так і на дитину від 1 року.

За роз’ясненнями і консультаціями можна звернутися у будь-яке відділення  ПриватБанку на Рівненщині. Працівники нададуть усю необхідну інформацію та оформлять страховий поліс.

 

, , , переглядів: 1 966Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *