Рівняни оцінюють сервіс і комфорт у салонах краси міста

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
13.11.2017  14:55

Рівняни оцінюють сервіс і комфорт у салонах краси міста

Обрати ТОП фірм, які заслужили своєю клопіткою працею і турботою про клієнтів визнання – нелегко, адже серед різноманіття закладів так важко віддати перевагу кращому.

Сьогодні ми пропонуємо рівнянам поділитися своїми думками щодо того, в якому салоні краси, перукарні, студії манікюру їх влаштовує все або майже все: чи задоволені професіоналізмом персоналу, наскільки комфортно почуваєтеся у салоні, перукарні, де вам запропонують якісні послуги за помірними цінами, а куди без пухкого гаманця краще і на поріг не ступати.

Впевнені, що ця тема особливо зацікавить наших вродливих і завжди жіночних вінничанок. Адже кожна жінка має свою маленьку таємницю: вона достеменно знає, в якому салоні їй зроблять вишукану зачіску, до якого майстра краще записатися на манікюр, а кому довірити своє обличчя для глибокого пілінгу, омолоджуючих масок чи сучасного макіяжу.

Не мовчіть і про неприємне!

Адже кожна жінка так само точно знає, в який салон краси вона не піде ні за які гроші в світі. В одному – не привітний персонал, в іншому – майстер так “наведе красу”, що тиждень доведеться сидіти вдома. Одним словом, розповідайте все! Кожне ваше зауваження прийметься до уваги, адже опитування на сайті 20.ua створене саме для вас, для того, щоб визначитися із найкращими і покращити ті моменти, які не задовольняють вас у інших салонах. Приєднуйтесь до обговорення і висловіть свою точку зору!

Далі у спецпроекті ми пропонуватимемо користувачам оцінити роботу рівненських ЖЕКів, туристичних фірм та служб таксі. Не залишайтеся осторонь, адже саме ваш голос може стати вирішальним у визначенні рейтингу того чи іншого закладу!

Сайт 20.ua – це каталог компаній, де можна залишати відгуки про сервіс компаній та виставляти їм оцінки. Таким чином, рівняни мають можливість обрати дійсно надійного постачальника або виконавця, якого рекомендують самі ж споживачі. Тому 20.ua і є першим “народним” інтернет-каталогом у Рівному – саме оцінки і відгуки користувачів ми ставимо на перше місце. Завдяки мінімалістичному дизайну каталогу знайти для себе те, що потрібно, дуже просто – чи то навчання, побутові послуги (ремонт взуття, виготовлення ключів, сантехніки, електрики), спортивні секції чи будь-що інше.

Рівняни, долучайтесь до голосування за найкращий бренд у категорії Краса.

, , , , , , , переглядів: 1 275

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *