Рівняни пишуть: про кризу культури в місті

Щасливе
02.11.2017  12:20

Рівнянин, керівник “Домової служби” Валерій Гусак висловив свою позицію щодо результатів голосування за громадські проекти Рівного, його обурив той факт, що рівняни не підтримали культурних проектів, а значить культурно-освітнє керівництво міста має “трохи вивернуті цінності” та вважає, що  “їхній виборець має бути бухий і обжертий картоплею”.

Про кризу культури в місті.
Судячи з народної підтримки Громадського проекту “Бульба-фест” культуру міста за його ж гроші має представляти у 2018 році “Лісапетний батальйон”. На його проведення місто виділить 350000 грн. Вам, шановні більш-менш освічені рівняни, не здається, що у культурно-освітнього керівництва Рівного якісь трохи вивернуті цінності? Не здається, що вони і далі вважають, що їхній виборець має бути бухий і обжертий картоплею? 
Мені дивно, що керівництво міста вперто не бачить, що без грошей державного бюджету завдяки джаз-клуб “ДжЕм” і Сергій Гемберг (Serhiy Gemberg) у місто стали приїздити музиканти світового рівня. Що без державної підтримки завдяки Віктор Булига уже більше 20 років щовесни біля Краєзнавчого музею на Музейні гостини збираються найкращі народні майстри області. Що завдяки Юрій Шепелюк щоосені за на кілька порядків скромніші гроші в місті проходить екофестиваль “Зело”. Що без жодної державної гривні Сергей Ющишин (Сергій Ющишин) і Андрей Тадай (Andrew Taday) уже кілька років збирають на забіги наздоровіших представників громади міста.
А може все це тому, що шановне культурне керівництво міста на ці ініціативи ніхто не кличе? Чи тому, що у їхніх бюджетах немає відкатів та безоплатного використання стадіону “Мототрек”?
Хотілось би почути відповіді від тарас максименко, Галини Кульчинської та почитати думки справжнього культурного активу міста.

, , , , , , , , , переглядів: 1 345


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *