Рівняни почали купувати житло в кредит

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
06.08.2017  11:07

З червня 2017 року найбільший державний банк України ПриватБанк відновив програму з іпотечного кредитування фізичних осіб на вигідних та прозорих умовах. Протягом липня рівняни активно цікавились даною програмою та перші з них уже оформили іпотечні кредити і можуть насолоджуватись новими омріяними квадратними метрами.

“Ми відновили програму “Житло у кредит”. Наші клієнти задоволені, адже придбати квартиру і сплатити при цьому повну вартість – досить складно, – говорить керівник Бізнесу споживчого кредитування Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич. – Послуга іпотечного кредитування по-новому запрацювала у банку. Відсотки стали значно нижчими, та умови оформлення стали доступнішими. Перевірка пакету документів, які надає бажаючий взяти кредит на житло, і погодження власне самого кредиту займає 2-3 дні. Для оформлення заявки можна попередньо проконсультуватись у банківських фахівців у будь-якому відділенні ПриватБанку Рівного та області”.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Жодних прихованих комісій і платежів. Також є можливість достроково погасити позику без додаткових комісій.

За більш детальною інформацією звертайтесь у будь-яке з 54 відділень ПриватБанку на Рівненщині або можна отримати консультацію у фахівця за телефоном (097) 323 10 76  (Ірина Герасимчук).

, , , , , , , , , , , , , переглядів: 1 623

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *