Рівняни потрапили у фінал престижного конкурсу “Фінансовий геній”

квиток на автобус
Щасливе
19.05.2017  10:08

Визначено переможців першого дистанційного туру п’ятої всеукраїнської олімпіади “Фінансовий геній – 2017”. Приємно, що серед фіналістів – вихованці рівненських навчальних закладів. У фіналі олімпіади візьме участь Олег Наконечний, учень Рівненської ЗОШ №27, який за підсумками першого туру зайняв 3-місце та Марія Тарасюта, вихованка Рівненського економіко-правового ліцею, яка отримала високе 15-те місце серед школярів з усієї України.

ПриватБанк переводить закупівлі на PROZORRO

20-ку найкращих учасників дистанційного туру запрошено для участі у фіналі олімпіади 19 травня 2017 р. у м. Дніпро. На фіналістів чекає цікава і захоплива програма, де вони представлять свої творчі роботи на тему “ЮніорБанк майбутнього” і продемонструють навички ораторського мистецтва.

Фінансовий геній

Взяти участь в олімпіаді мали можливість учні 9-х та 10-х класів будь-якої школи, ліцею чи гімназії незалежно від оцінок в табелі чи місця проживання. Головними призами за перемогу будуть фінансові премії на навчання в українському ВНЗ: 10 тис. грн за третє місце, 15 тис. грн за друге, та 50 тис. грн за перше місце!

На всіх фіналістів олімпіади очікують цінні призи та подарунки.Ознайомитися з повним списком учасників та їх результатами можна на сайті juniorbank.com.ua/fingenius/rating

Нагадаємо, в 2016 році школяр дніпропетровської школи № 118 Девід Езекелі переміг в олімпіаді “Фінансовий геній – 2016”. За перемогу в національній фінансовій олімпіаді школяр отримав 50 000 гривень на подальше навчання. У цілому ж в олімпіаді взяли участь діти з 268 українських міст і сіл.

Освітня програма ЮніорБанк стартувала в 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк об’єднує понад 500 000 школярів країни. В рамках проекту ПриватБанк надає можливість не лише безплатного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів. Заняття в БізнесШколі доступні будь-якій дитині шкільного віку та головне – безплатні. Щоб стати учасником програми, достатньо подати заявку на сайті juniorbank.com.ua.

, , переглядів: 1 615


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *