Рівняни просять облаштувати пішохідну ділянку до автостанції “Чайка”

Щасливе
23.01.2019  11:00

Рівняни просять упорядкувати пішохідну ділянку від 24-ї школи до АС “Чайка”. Петицію про це зареєстрували на сайті Рівненської міської ради.

Велика кількість мешканців міста кожного дня здійснюють піший перехід від вулиці Гайдамацька до вулиці Гагаріна через необладнаний перехід, що тягнеться від скверу 24-ї школи до парафії Святого Йоана Павла II (на малюнку позначений відрізком АС). На ділянці АВ немає відокремленого тротуара від проїзної частини. Відповідно, громадяни, в тому числі і діти, що йдуть до школи, постійно наражаються на небезпеку. Також на відрізку ВС, на більшій його частині, немає твердого покриття, є лише невеликий шматок, що вмощений бетонними плитами. При погіршенні погодніх умов пройти там дуже складно. Також в точці В знаходиться металева рама, яку дуже важко подолати маломобільним громадянам, в тому числі мешканцям з дитячими візочками.ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

Необхідно виправити всі згадані вище проблеми і забезпечити безперешкодний і безпечний прохід на цій ділянці для всіх категорій громадян.

, , , переглядів: 803


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *