Рівняни скаржаться на свавілля місцевих енергетиків

Щасливе
31.07.2017  12:31

Проти встановлення високовольтної(силової) лінії електропередач у своєму дворі виступили мешканці одного з будинків у Рівному. Якщо ця  затія все ж буде втілена, то лінія проходитиме прямо над дитячим майданчиком по прибудинковій території. За словами обурених мешканців, будівельники вирішили  прокладати силовий кабель не під землею, як це передбачено нормами, а повітрям.

Рівненський журналіст Сергій Снісаренко висловив відверте занепокоєння ситуацією, що склалась:

…Тут в Рівному енергетики творять повне свавілля. В парі метрів перед вікнами житлового будинку на Соломії Крушельницької, 52а хочуть протягнути високовольтну лінію електропередачі, силову, а це заборонено усіма можливими містобудівними нормами і БНіП. І ще: усапішно сфальшували протоколи зборів мешканців, що нібито вони погодили це будівництво. Хоч це в піратів-будівельників – традиція.О 14-00 у секретаря міської ради Сергія Паладійчука буде нарада з цього приводу. І ще: там в мене живе батько, то ті дроти повітряної лінії висітимуть у п”яти метрах перед вікнами. Силові лінії в містах дозволено прокладати тільки кабелем, підземні. Та обленерго – це ті гроші, проти яких містобудівні норми – як базікання дитини. До ренчі, “Рівнееобленерго” – це російська фірма. То вони вирішили на українську перекласти нам російське слово “бєспрєдєл”.

Є скарга мешканців, ось текст:

МІСЬКОМУ ГОЛОВІ РІВНОГО В. Є. ХОМКУ
Вул. Соборна, 12-А, м. Рівне
копії:
ПОСТІЙНІЙ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ МІСЬКОГО
ГОСПОДАРСТВА ТА ЕКОЛОГІЇ
РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Вул. Соборна, 12-А, м. Рівне

ДЕПУТАТУ МІСЬКОЇ РАДИ Р.П.СТАСЮКУ
Вул. Соборна, 12-А, м. Рівне

НАЧАЛЬНИКУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вул. М. Хвильового, 2, м. Рівне

НАЧАЛЬНИКУ ІНСПЕКЦІЇ ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯДУ
В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вул. Грушевського, 2-А, м. Рівне

НАЧАЛЬНИКУ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-
КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА М. РІВНЕ
Вул. Шевченка, 45, м. Рівне

ДИРЕКТОРУ КП «РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ
ТРЕСТ ЗЕЛЕНОГО ГОСПОДАРСТВА
Вул. Київська, 64, м. Рівне

ГАЗЕТА «7 ДНІВ»
Вул. Поштова, 2
Ми, мешканці будинку 52-А по вул. С Крушельницької м. Рівне звертаємось до Вас за захистом своїх прав. 20 липня 2017 р. невідомі, які не представилися і не надали документів, які посвідчують їх особи, завезли бетонні стовпи для високовольтної лінії електропередач з наміром встановити їх у дворі нашого будинку. На вимогу прибулих працівників поліції та телеканалу 1, ці особи не пред’явили погодженого проекту та жодних дозвільних документів на встановлення високовольтної лінії електропередач і почали втікати. Старший із них почав телефонувати своєму начальнику і пропонувати «підключати зв’язки, щоб вирішити питання». Встановлення такої лінії порушує Державні будівельні норми та негативно вплине на здоров’я мешканців будинку, особливо дітей.
Ми категорично заперечуємо проти встановлення у нашому дворі високовольтної лінії електропередач, оскільки ці лінія проходитиме прямо над дитячим майданчиком по прибудинковій території, ширина якої від стіни будинку до парканів прилеглих приватних будинків становить менше 10 метрів. Для встановлення цієї ліній ці працівники повинні будуть зрізати 50-річні дерева, які були посаджені нами і нашими батьками при вселенні у будинок. Ніяких дозволів на зрізання дерев у дворі ці невідомі особи не пред’явили.
Просимо Вас терміново втрутитися, з’ясувати за чиїм розпорядженням та на яких підставах почалося встановлення високовольтної лінії у дворі нашого будинку та притягнути винних до відповідальності.
Мешканці будинку 52-А по вул. С Крушельницької: 38 підписів
Контактні телефони: 063 229 7684 Лариса Снісаренко, кв. 16
097 736 9977 Віктор Полюхович, кв. 39

, , , , , , , , , , переглядів: 1 679


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *