Рівняни, сплачуючи комуналку, можуть економити час та гроші

Щасливе
15.12.2017  14:51

У сучасному ритмі життя людям ніколи стояти у чергах. Клієнти ПриватБанку можуть зекономити час за допомогою системи безготівкових розрахунків.

Щомісячна оплата за комунальні послуги – стрес не тільки для гаманця, але й для платника, який повинен вистояти в черзі до каси. ПриватБанк пропонує низку можливостей для клієнтів, як не тільки уникнути зайвих витрат часу, але й заощадити на комісії.

Комунальні послуги можна оплатити у будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку. Це швидко і не потребує зняття готівки.

Окрім того, сплатити за комуналку можна у банкоматах. Для цього потрібно авторизуватися за допомогою картки та увійти в меню «Мої платежі», вибрати  у списку шаблонів платежів клієнта необхідний платіж, ввести суму та підтвердити оплату. Щоб створити новий шаблон, досить зробити хоча б один платіж у Приват24, терміналі самообслуговування або касі відділення ПриватБанку.

Інтернет-банк Приват24 – чи не найзручніший спосіб здійснення комунальних платежів для людей із завантаженим графіком. Усі оплати можна зробити просто зі свого смартфону чи комп’ютера з будь-якої точки світу.

Рівняни ж віднедавна мають ще одну зручну можливість оплачувати комунальні послуги – за допомогою QR-коду. Все, що для цього потрібно – це смартфон зі встановленим додатком Приват24. До слова, комісія за такий платіж становить всього одну гривню. Працівники ПриватБанку ознайомлюють клієнтів з новою технологією та навчають здійснювати оплати за допомогою QR-коду. До речі, відсканувати код потрібно тільки один раз: всі платежі збережуться у шаблонах і здійснювати їх можна буде у будь-який зручний час.

“Безготівкові платежі за комуналку – це не тільки швидко, але й зручно. Їх можна здійснити навіть у вихідні дні у зонах самообслуговування ПриватБанку, які працюють цілодобово  365 днів на рік, або ж зі свого комп’ютера чи смартфону, навіть не виходячи з дому”, – зазначив керівник Бізнесу платежів і переказів Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Нерук.

До речі, при оплаті комунальних послуг у касі  за допомогою пенсійних карт комісія відсутня. Для пенсіонерів у банку діє пільговий режим обслуговування, якщо клієнти роблять платежі картами, а не готівкою.

, , , , , , , , , переглядів: 1 330Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *