Рівняни стали учасниками Norwegian-Ukrainian Business Forum 2019

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
29.01.2019  09:00

Делегація з Рівного у складі заступника міського голови Рівного Віталія Германа, начальника управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергія Гемберга та проректора НУВГП Олега Лагоднюка взяла участь у роботі Norwegian-Ukrainian Business Forum 2019.

Форум відбувся за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві з Осло Метрополітен Університет (OsloMet) та Посольством України в Норвегії.

  • Ми щасливі отримати можливість побувати на такому форумі. Дякуємо за запрошення Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce – NUCC, – розповідає Сергій ГЕМБЕРГ. – Основні питання та можливості для нас – розвиток двосторонніх відносин в аграрній сфер, ІТ та енергетиці.

Рівняни відзначають, що отримали низку корисної інформації і вражені виступами спікерів та самою організацією заходу.  • Це унікальна ділова подія з видатними гостями та спікерами. Перед нами виступали професіонали, які представляють уряди України та Норвегії, інструментальні міжнародні фінансові організації та приватний бізнес, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Під час конференції ми отримали інформацію про політичні реформи та бізнес-клімат в Україні, а також про економічну ситуацію та інвестиційні можливості. Дуже корисним було ознайомлення з  підприємствами, яким вдалося використати потенціал одного з найбільших ринків Європи.

Також рівняни були запрошені на офіційний прийом та зустріч з мером Осло Маріанною Борген.

  • Мер міста привіталася з кожним гостем і сказала кожному! кілька слів особисто! Дуже зворушливо і надзвичайно приємно, – зауважив проректор НУВГП Олег ЛАГОДНЮК,
, , , , , , переглядів: 999Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *