Рівняни вимагають затвердження порядку розміщення вивісок

Щасливе
19.09.2018  16:59

Після засідання Рівненського міськвиконкому, під час якого було відкладено питання щодо затвердження порядку розміщення вивісок в обласному центрі у соціальних мережах розпочалося бурхливе обговорення. Люди вимагають, щоб Рівне нарешті зробило крок до свого нового обличчя.

Опитування показує, що більшість рівнян за те, щоб подібне впорядкування відбулося, попри протест кількох рекламістів.

Чи потрібно впорядкувати (а значить і де в чому обмежити певних представників бізнесу) вивіски в Рівному?

93%так
 
7%ні

Автор ініціативи Павло Алексєвич закликає усіх рівнян, які підтримують ініціативу щодо затвердження Порядку розміщення вивісок у місті прийти на чергову організаційну зустріч:

– На жаль сьогодні питання по вивіскам взагалі не було винесено на голосування. Прийшли три вандали і зчинили крик що от саме їхню думку начебто не врахували, їм не подзвонили, не запросили і не запитали зауваження по проекту. Я пояснював членам виконкому, що це 5 місяців експерти працювали, рішення пройшло всі перевірки але марно. Як виявилось згодом – ці негативно налаштовані персонажі навіть не читали останню редакцію положення. Вони плутались в термінах, звинувачували що ми начебто розводимо якусь корупцію ну і несли іншу чепуху.  Члени виконкому все ж дали їм шанс висловити свої зауваження і для цього в понеділок о 14:00 буде чергова організаційна зустріч. Прошу на неї прийти всіх активістам, яким не байдужий цей проект.

А в той час, поки не прийнято затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Рівному, рекламні агенції продовжують “деспредєл” на вулицях міста і продовжують паплюжити його обличчя:

Друзі, як Вам така «красота»? Сучасні місцеві тренди. Як на мене, не було б так смішно, як сумно. Це вже пробито дно.. далі вже просто немає куди..

753 перегляди
, , , , переглядів: 1 327


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *