Рівняни, вінички в руки і гайда на суботник!

Щасливе

У суботу, 21 квітня, у Рівненській області відбудеться День благоустрою.

Під час традиційного суботника прибиратимуть дитячі та спортивні майданчики, прибудинкові території, парки та сквери, висаджуватимуть дерева та кущі, впорядковуватимуть квітники та газони. Рівненські держслужбовці працюватимуть на об’єктах в обласному центрі.

Обласна державна адміністрація закликає усіх небайдужих громадян взяти активну участь у заходах до Дня благоустрою.

, , , , , Переглядів: 1 577

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *