Рівняни вивчають передовий досвід Польщі

Щасливе
05.12.2018  17:48

Рівненська делегація на чолі з заступником міського голови Рівного Віталієм Германом вирушила до Польщі на навчання та обміну досвідом.

Впродовж тижня рівняни вивчають досвід органів влади, політичних партій та громадських організацій у Республіці Польща.

Навчальний візит проводиться в рамках проекту, який реалізується впродовж 2018 року у місті Рівному Міжнародним республіканським інститутом (МРІ) за фінансової підтримки США.
З 1994 року МРІ розпочав співпрацю з Україною для просування належного врядування, зміцнення державних і громадянських інститутів та об`єднання зусиль у країні на етапі перехідної демократії.

  •  Вже впродовж трьох днів ми вивчаємо досвід організації виборчого процесу і управління містом. За цей час відбулася зустріч із представником Бюро забезпечення роботи Президента столичного міста Варшава. Вивчаємо досвід роботи, організаційну структуру та діяльність органів територіального самоврядування (ОТС) в Польщі, повноваження ОТС, – ділиться враженнями заступник мера Рівного Віталій ГЕРМАН. –  Також відбулося ознайомлення із роботою Центру соціальних комунікацій. І вивчено досвід реалізації бюджету участі (громадського бюджету) у Варшаві. Впевнений, що отримані знання допоможуть зробити Рівне безпечним, сучасним європейським сервісним містом орієнтованим на потреби громадян!Рідне місто починається з тебе!

, , , , , переглядів: 911
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *