Рівняни зекономлять на покупках

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
05.09.2018  13:20

Рівняни зекономлять на покупках

   ПриватБанк запустив кешбеки (сashback) для клієнтів, які оплачують покупки за допомогою мобільного Privat24 та QR-кодів. У рамках такої акції банк поверне 10% за кожну покупку, оплачену безконтактно через QR-код, без обмежень на суму покупки.

    Акція триватиме до кінця вересня 2018 року. Кешбек нараховується автоматично на картку клієнта, реєстрація для участі в акції не потрібно. Усього протягом акції можна повернути до 100 грн за купівлі через QR-код.

    На сьогодні понад 10 000 підприємців – клієнтів ПриватБанку – вже приймають безготівкові платежі за допомогою QR-коду. Будь-яка торгова точка може отримати плакати з QR-кодом безкоштовно на електронну пошту або скопіювати з додатка Privat24 після активації цього сервісу. Для підключення послуги «Платежі за QR-кодом» потрібно просто перейти в меню «Приват24 для бізнесу» («Послуги» –> «Приймання платежів» –> «Платежі за QR-кодом»).

    Технологія зручна для маленьких торгових точок та вуличних продавців, адже  не потребує спеціального обладнання – достатньо роздрукувати QR-код, згенерований банком, та розмістити його на своїй торговій точці. Оплата здійснюється зі смартфону: клієнт сканує код з допомогою додатку Privat24, вводить суму – і кошти перераховуються продавцю. Сповіщення про оплату приходить продавцю і власнику миттєво.

    ПриватБанк перший запустив технології розрахунків за допомогою смартфону чи розумних годинників  AndroidPay та ApplePay. Нагадуємо, що Україна увійшла у ТОП-10 країн за активністю використання “яблучного” платіжного сервісу.

, , , переглядів: 681
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *