Рівнянин анонсував народження двійні

06.06.2018

Рівнянин анонсував народження двійні

Цього разу мова йде не про двійню дітлахів, а книжкову двійню. Головний редактор Видавничого дому “ОГО” Віталій Голубєв працює над двома новими книгами, які побачать світ вже цього року.

  • Після появи на світ Іванки – нашої третьої донечки – ми з Julia Novak-Golubieva вирішили, що найближчим часом народжуватимемо не дітей, а книги. Але чому б не перенести на книговидання досвід батьків саме двійні? Тому напередодні Дня журналіста я вирішив: однієї книги – мало. Треба дві.
    Отже, 3 вересня – планова дата виходу моєї абсолютно нової книги “Ефективність”. Нині написана приблизно третина тексту. Фрагменти, які виставляю у ФБ, – це з першої частини, більш філософської, яка відповідає на питання “Навіщо?”. Буде друга частина, прикладна – з порадами, лайфхаками. Тут таких фрагментів буде мало – дочекаєтесь виходу, прочитаєте.
    Друга книга – відомий багатьом із вас “Лайфхак для журналіста”. Його 500 примірників розійшлись, а потенціал у книги не вичерпаний. Тому вирішив робити друге видання. Воно буде доступне вже влітку, про вихід, звісно, повідомлю.
    Книжки – різні, як і діти в нас – різні. Не близнюки ж бо, а двійнята)

, , , переглядів: 1 172Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *