Рівнянин – герой України: “Церкви УПЦ МП – структури ФСБ Росії”

Щасливе
15.01.2018  10:10

Рівнянин – герой України: “Церкви УПЦ МП – структури ФСБ Росії”

 

Цікавим видалося інтерв’ю телеканалу ATR  рівнянина, героя України, генерал-майора ЗСУ Ігоря Гордійчука.

В розмові генерал розповів про те, що у церквах УПЦ Московського патріархату, зокрема в Святогірській лаврі на Донбасі, з самого початку конфлікту України з Росією розташовувалися терористи і боєприпаси.

Ігор Гордійчук наголосив, що впровадження російської агентури в храми проходило заздалегідь. Гордійчук зазначив, що церкви Московського патріархату для нього є структурою ФСБ Росії.

ДИВИТИСЯ ПОВНЕ ВІДЕО РОЗМОВИ

 

, , , , , переглядів: 1 518
Один коментар
  1. Люди, жителі Рівненщини. Прошу Вас, перегляньте це відео зі справжнім Героєм УКРАЇНИ. Це наш земляк, народився в с. Залізниця Корецького району. Кому-кому, а такому авторитету, який усіма фібрами душі й тіла знає, що таке на сьогодні путінська Росія для нас, можна вірити на усі 100%. Думаю, ніякі “захисники чи симпатики” від “братьев наших русско-православных ” не відважаться шукати аргументи для заперечення. Задумайтесь, хто вагається щодо Московської церкви в Україні. Невже для вас агітація “Русского мира” має більшу вагу за слова нашого ГЕРОЯ УКРАЇНИ? А регіональним ЗМІ варто би було такий матеріал поширювати більш активно.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *