Рівнянин – серед переможців акції для школярів

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
31.05.2018  18:32

Рівнянин – серед переможців акції для школярів

Рівнянин Мельниченко Андрій став одним з 8 переможців проміжного етапу конкурсу для школярів, власників Картки Юніора. Він залишив відгук на сайті конкурсу та отримав подарунок.

 

Нагадуємо, що для здійснення дитячих мрій триває конкурс “Є картка Юніора – є 5000 грн”.  Учасником конкурсу може бути дитина – власник Картки Юніора або її батьки. Так, з 11 грудня 2017 року до 11 грудня 2018 року вони можуть залишити відгук про користування банківською картою на сайті конкурсу та отримати шанс виграти за нього 5 000 гривень та інші призи. За умовами конкурсу учасникам треба зробити три кроки:

1. Авторизуватися на сторінці конкурсу або 5000hryven.pb.ua  за допомогою номера телефону (одного з батьків або дитини).

2. Залишити відгук про використання Картки Юніора (текстом або відео).

3. Після модерації відгука зробити його репост на свою сторінку в соціальній мережі facebook.

Призовим фондом конкурсу є оплата навчання або товару для дитини шляхом безготівкового перерахування коштів юридичній особі згідно з рахунком-фактурою в рамках суми: 5 000 гривень (1 приз), 1 000 гривень (1 приз), 500 гривень (8 призів).

«Понад 15 тисяч школярів Рівненщини вже отримали картку Юніора у рамках фінансової освітньої програми ПриватБанку – ЮніорБанк, –  розповідає керівник напрямку ЮніорБанку Північно-Західного РУ ПриватБанку Наталія Лукасюк. –  Картка для дітей оформлюється лише з дозволу батьків. Вони самі визначають суму поповнення такої картки і навіть можуть встановити регулярне щомісячне перерахування певної суми зі своєї картки на картку Юніора. Кожного разу, коли дитина здійснює покупку за допомогою картки, батькам про це приходить SMS-сповіщення».

Оформити карту Юніора можна у будь-якому відділенні ПриватБанку. Батькам потрібно прийти разом із дитиною у відділення, взявши із собою свідоцтво про народження дитини та особистий телефон дитини.

Така картка дозволяє дітям пройти навчання у Бізнес-Школі, вивчати банківську систему, опановувати фінансові операції, відвідувати екскурсії у відділення ПриватБанку, а також брати участь конкурсах та навчальних квестах банку.

Конкурс проводить ЮніорБанк – фінансова освітня програма ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років, що стартувала в 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні. Щоб навчити дітей і теоретично, і практично усім фінансовим премудростям, за згодою та під контролем батьків банк випускає дітям унікальну пластикову картку Юніора.

Більше цікавої інформації – на https://juniorbank.com.ua/ та у соціальній мережі https://www.facebook.com/uniorbankua/?ref=br_rs.

 

, , , переглядів: 959Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *