Рівнянка подала проект на громадський бюджет, щоб здійснити мрію сина

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
17.09.2018  15:43

Рівнянка подала проект на громадський бюджет, щоб здійснити мрію сина

17 вересня 2018 року розпочfkjcz голосування за проекти, подані на Громадський бюджет Рівного. Цьогоріч Координаційним комітетом до голосування було допущено 84 проекти.

Безумовно, що кожен із них – це людська праця і сподівання на перемогу. Тим не менш, один із проектів – Проект № 54 з облаштування комфортного  мультиспортивного майданчика для дворового футболу, баскетболу і волейболу (Соборна, БОС 287) заслуговує на особливу увагу і повагу усіх рівнян. Це яскравий приклад того, що ніколи не можна здаватися на шляху до досягнення мрії.

Минулого року згаданий проект подавав Олександр Мельничук – відомий у Рівному журналіст та громадський активіст, якого, на жаль, уже немає поряд з нами.

Сашко Мельничук завжди турбувався про проблеми міста, підтримував громадські ініціативи і часто був їх автором.

Справу Сашка продовжила його мама – вчителька біології ЗОШ № 3 Мельничук Тетяна.

Як зазначає Тетяна Леонідівна, проект будівництва відкритого комфортного мультиспортивного майданчика на вулиці Соборній (в районі БОСів) – це можливість здійснити мрію багатьох маленьких рівнян і показати для них власним прикладом, що єдність і згуртованість навколо благородної мети може принести бажаний результат.

Тетяна Леонідівна щиро сподівається, що завдяки поданому проекту вдасться не лише побудувати дворовий майданчик на вулиці Соборній, а й популяризувати масовий спорт у місті Рівному!

Підтримати проект можна, віддавши свій голос за № 54 на сайті Громадського бюджету Рівного (https://rivne.pb.org.ua/) або особисто (з паспортом) проголосувати в ЦНАПі (м-н Просвіти, 2) чи в Рівненському міськвиконкомі (Соборна, 12а) з 17 вересня до 1 жовтня.

, , , , , переглядів: 1 468


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *