Рівнянка подала проект на громадський бюджет, щоб здійснити мрію сина

Щасливе
17.09.2018  15:43

17 вересня 2018 року розпочfkjcz голосування за проекти, подані на Громадський бюджет Рівного. Цьогоріч Координаційним комітетом до голосування було допущено 84 проекти.

Безумовно, що кожен із них – це людська праця і сподівання на перемогу. Тим не менш, один із проектів – Проект № 54 з облаштування комфортного  мультиспортивного майданчика для дворового футболу, баскетболу і волейболу (Соборна, БОС 287) заслуговує на особливу увагу і повагу усіх рівнян. Це яскравий приклад того, що ніколи не можна здаватися на шляху до досягнення мрії.

Минулого року згаданий проект подавав Олександр Мельничук – відомий у Рівному журналіст та громадський активіст, якого, на жаль, уже немає поряд з нами.

Сашко Мельничук завжди турбувався про проблеми міста, підтримував громадські ініціативи і часто був їх автором.

Справу Сашка продовжила його мама – вчителька біології ЗОШ № 3 Мельничук Тетяна.

Як зазначає Тетяна Леонідівна, проект будівництва відкритого комфортного мультиспортивного майданчика на вулиці Соборній (в районі БОСів) – це можливість здійснити мрію багатьох маленьких рівнян і показати для них власним прикладом, що єдність і згуртованість навколо благородної мети може принести бажаний результат.

Тетяна Леонідівна щиро сподівається, що завдяки поданому проекту вдасться не лише побудувати дворовий майданчик на вулиці Соборній, а й популяризувати масовий спорт у місті Рівному!

Підтримати проект можна, віддавши свій голос за № 54 на сайті Громадського бюджету Рівного (https://rivne.pb.org.ua/) або особисто (з паспортом) проголосувати в ЦНАПі (м-н Просвіти, 2) чи в Рівненському міськвиконкомі (Соборна, 12а) з 17 вересня до 1 жовтня.

, , , , , переглядів: 1 650
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *