Рівнянка Наталія Поліщук – педагог, що надихає на підкорення нових вершин

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
14.01.2019  11:00

Рівнянка Наталія Поліщук – педагог, що надихає на підкорення нових вершин

Для кожного педагога істинним визнанням є успіхи його учнів, а також їх повага та довіра, щоб і після завершення навчання спілкуватися, як друзі, ділитися життєвими успіхами та просити поради. Надзвичайно приємно, коли учні з непідробною цікавістю відвідують заняття, ставлять запитання і з часом порівнюють методику викладання з роботою інших учителів, розуміючи, що педагогіка – теж величезний талант.

Саме таким педагогом, який має велику жагу передати свої знання іншим, учнями якого можна пишатися, є знаний у Рівному та в Україні реабілітолог, викладач курсів масажу, засновник і директор реабілітаційно-консультаційного центру “Здорове життя” Наталія ПОЛІЩУК. І не випадково саме її запрошують проводити практичні заняття для студентів, які вчаться на фізичних реабілітологів у навчальних закладах Рівного, зокрема у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка С.Дем’янчука. Саме про Наталію Поліщук ми почули найбільше позитивних відгуків як про педагога-професіонала, людину, яка надихає на підкорення нових вершин та використовує інноваційні підходи до навчання. Тому у 2018 році Наталія Поліщук отримує перемогу у номінації “Педагог року”.

Наталія Поліщук ще з дитинства мріяла стати вчителем, тому, вже маючи власний приватний масажний кабінет, жінка утвердилася в бажанні не тільки робити масаж, а й навчати інших цій потрібній людям професії. Адже робити масаж потрібно ПРАВИЛЬНО, і саме пані Наталія одна з небагатьох, хто може допомогти опанувати це мистецтво. У реабілітаційно-консультаційному центрі “Здорове життя” навчають комплексному освоєнню масажних методик, що включають не лише стандартні прийоми, а й загальне ознайомлення з роботою всього організму. Наталія Поліщук, як професіонал з досвідом, навчає робити якісний і правильний масаж, що матиме гігієнічний, спортивний, антицелюлітний або лікувальний вплив залежно від завдання масажиста.

– Великою перевагою навчання саме у нас є те, що на теорію ми виділяємо мінімум часу. Близько 90% навчання займають практичні заняття. Оскільки вся теоретична частина описана в методичному посібнику, виданому спеціально для потреб учнів, який має кожен. Це дозволяє не витрачати зайвого часу на написання конспектів. Теоретично вивчаються покази та протипокази до масажу, анатомія людини, особливості технічного обладнання кабінету, і вже з третього заняття починається практика, – розповідає Наталія Поліщук.

Для зручності учнів та для того, щоб більше бажаючих могли опанувати нові знання, заняття у РКЦ “Здорове життя” проходять у три зміни – вранці, вдень і ввечері. Учні можуть обрати найбільш вдалий час. Якщо є бажаючі навчатись на вихідних – для них створюється група вихідного дня. Впродовж року відбувається сім наборів у місті Рівне. Також курси масажистів РКЦ “Здорове життя” працюють у містах Тернопіль та Дубно.

– Деякі учні спочатку приходять до мене на навчання, щоб визначитись з майбутньою професією або зрозуміти, чи справді вони хочуть змінити професію та працювати в галузі краси та здоров’я людського тіла. Я в такому випадку жартома кажу, що “вам точно буде дешевше та швидше зрозуміти і відчути, чи цікава вам ця галузь на наших курсах, ніж вступивши до вузу”, – говорить Наталія Поліщук. – А вже після завершення курсів масажу випускники часто вирішують поглибити свої знання, вступають у вищі навчальні заклади та здобувають професію лікаря чи фізичного терапевта, уже маючи чітке розуміння, що справа їм до душі.


Випускниками РКЦ “Здорове життя”, яких навчала Наталія Поліщук, вже є понад 1300 учнів. Усі вони отримали диплом від ТМ “Здорове життя” українською та англійською мовами з зазначенням терміну навчання, основних вивчених тем, кількості академічних годин, що відповідає міжнародним правилам документоведення. Чимало випускників успішно реалізували себе як масажисти не тільки в Україні, а й за кордоном, і щиро вдячні Наталії Поліщук, яка подарувала їм натхнення змінити щось в їхньому житті, опанувати нову професію та стати дійсно фахівцями, яких поважають та до яких звертаються знову і знову.

 

, , , переглядів: 997
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *