Рівнянка подякувала доброму янголу за здійснення мрії

Щасливе
27.12.2019  12:00

Рівнянка Анна Котеля, у соціальних мережах більш відома як фотограф Anna Maria Dali розповіла дуже тремтливу та щиру історію про те, як здійснилася її мрія. Тепер завдяки доброму ангелу вона матиме змогу фотографувати ще більше, краще завдяки новенькій апаратурі.

Минулого року коли я була на грані відчаю збираючи гроші на реабілітацію для Франциска, розїджаючі з ним по Львову і Київу в пошуках підходять терапії… Зрозуміла що той шлях вів до вигорання і руйнування сім’ї.
Молилася і просила щоб Господь показав мету і шлях до неї.
З дитинства тримаючи в руках zenit мої мами я мріяла бути фотографом, відомим фотографам… Я таки навчилася на нього фотографувати і перші фотографії старшої доньки були зроблені на нього, потім настала ера цифрового фото, діти, діти, діти ну ви в курсі!?
Так от в січні минулого року я вирішую серйозно зайнятися фото, іду у школу фотографії Alex Kharvat Олександра Харвата , закінчуючи її починаю активно практикувати. Декілька фотопроєктів, фотограф закулісного життя театру, фотовиставка “сім’я без насилля”, свято краси в дитячій онкогематології, презентації журналу #Рівняни, у БФ Скарбниця Надії створюємо благодійний проект “фотографуюсь аби діти жили”, який я дуже сподіваюся буде активно працювати…
І тут зовсім недавно сталася халепа, ламається фотокамера а в мене декілька запланованих заходів, камера їде в ремонт з терміном на 24 дні. ?
Правда ж ви знаєте що все що робиться, робиться на краще!? Я публікую пост про те що у відчаї, не знаю що робити, як знайти вихід? Але не впадають у відчай з вірою в те що випадковості не буває!
А той самий день мені пишуть Віта Артенюк та Inna Lukomska і пропонуючи свою камеру на користування. Безмежно Вам вдячна! Але, було одне але, це зовсім інша система, спалахи і об’єктиви на неї не підходять. Чекаю…
Дзвонить Alex Kharvat і пропонує пофотати Новорічний вечір #благодійнісерця, розповідаю свою ситуацію і одразу відклик.
Я в постійній напрузі що не вийдуть хороші фотографії, але продовжуючи працювати не втрачаючи надії.
Минулого року побачила публікацію фотографа фаворита про те що вона готова до робити в новому році з новенькою D850 а я взяла і написала що теж мрію про новеньку, повнокадрову…
Року не пройшло, вчора сталося те диво, я побачила тільки ці коробки і мусила бігти по справах, ми з чоловіком ще в шоці, велика мрія простої жінки здійснилася! Імені ангела називати не буду, нехай повернеться в тисячу разів. Обіцяю виправдати його сподівання і вдячна за віру в мене.
Ну що ж я готова до нових відкриттів і здійснення дитячої мрії.
P. s. Можете запрошувати мене на ВЕСІЛЛЯ і я таки зароблю своєму сину на реалібітацію! )))

 

На землі немає у Бога інших рук, крім наших з вами! Робіть добро! Спасибі доброму янголу, нехай ми не знаємо його імені, але щиро вдячні!

 

, , , переглядів: 735


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *