Рівнянка претендує на титул “Міні-міс Західна Україна 2018”

Щасливе
25.04.2018  11:20

24 квітня у Львові розпочинається підготовка до Всеукраїнського проекту “Міні-міс Західна Україна 2018”. Рівне на конкурсі представляє одна із найталановитіших вихованок ARTmodels Валерія Топчій.

Вболіваємо разом!

Не кожна дівчинка у свої 11 років має чималий список перемог. Весела, добра і допитлива Валерія Топчій ніколи не зупиняється на досягнутому та щоразу підкорює нові вершини.
Валерія Топчій випускниця Школи моделей та модель Агентства моделей ARTmodels®. У своєму юному віці Валерія отримала не одну перемогу та визнання. Дівчинка є володаркою титулу СРІБНИЙ ЯНГОЛ Міжнародного конкурсу-казки «Різдвяний янгол» (Івано-Франківськ); переможницею у номінації «Глядацька симпатія» Міжнародного конкурсу моделей «TOP MODEL INT.» (Харків); володарклю титулу ГРАН-ПРІ Кришталевий янгол Міжнародного конкурсу-казки «Різдвяний янгол» (Польща); Міні-міс Юна Супер Модель України, володарка ГРАН-ПРІ; переможниця ІІ Конкурсу модних луків «Best of Style»; власниця титулу ГРАН-ПРІ Обласного Фестивалю краси і талантів «Перлинка Рівного 2016».

Фото зі сторінки у Фейсбук – Лєрка Топчій

Фото зі сторінки у Фейсбук – Лєрка Топчій

Фото зі сторінки у Фейсбук – Лєрка Топчій

, , , , , , переглядів: 2 162


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *