Рівнянка просить підтримати створення майданчика, що стане окрасою міста

Щасливе
18.09.2018  07:43

У Рівному розпочалося голосування за проекти, які будуть профінансовані в рамках громадського бюджету міста. Ми будемо вам розповідати про ідеї, які прагнуть втілити рівняни та як їх можна підтримати.

Сьогодні мова йде про проект #46 – на території НВК#12 провести РЕКОНСТРУКЦІЮ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА В БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ ПОЛЕ.

Про важливість його реалізації розповідає автор – Олена Хмельник:

Підтримайте мій проект #46 – на території НВК#12 провести РЕКОНСТРУКЦІЮ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА В БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ ПОЛЕ.

Цей майданчик стане окрасою густонаселеного району міста. НВК №12 є одною з найбільших шкіл міста. Тут навчаються тисячі школярів, серед них і мої діти. Тут мешканці району проводять своє дозвілля та тренування протягом року. Але, нажаль, стадіон та спортивні споруди перебувають у край занедбаному стані.

Важливо, що підтримати громадську ініціативу можна за кілька кліків!

Для того, щоб підтримати проект, поданий на Громадський бюджет, не встаючи з-за комп’ютера необхідно перейти за посиланням і в розділі «Проголосувати» (на комп’ютері праворуч, на телефоні – внизу) та «Обрати метод» голосування – BankID ПриватБанк. Голосування відбудеться за допомогою банківського ID, що використовується при вході в Приват24. Це зручно, тому що не треба завантажувати фотокопії паспорта – система сама підтягує всю інформацію про вас і підтверджує, що ви реальний мешканець Рівного.

Або ж можна проголосувати у Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг (м-н Просвіти, 2) та у Рівненська міська рада та її виконавчий комітет (вул.Соборна, 12).

Прошу підтримати даний проект. Спільними зусилями зробимо місто зручним та комфортним для кожного!

, , , , переглядів: 1 341
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *