Рівнянка просить допомогти врятувати життя її мами

Щасливе
13.11.2019  13:00

Усіх небайдужих просимо допомогти зібрати гроші для лікування Ольги Сущук з Рівненського району с. Ставки.

Ми поспілкувалися з донькою пані Наталії…До сліз та щему серця ця історія про життя, боротьбу та випробування.


Наталії було всього 23 роки. Тоді із життя пішов найрідніший – тато. У чоловіка виявили страшний діагноз – рак гортані. З ним родина Наталії боролася 2 роки, однак хвороба все таки взяла верх. Не встигла дівчина оговтатися від втрати батька, як через 3 роки лікарі поставили невтішний діагноз для мами – аденокарцинома правої легені. Родина не хотіла вірити у такий діагноз. Це був неймовірний шок і для самої мами – Ольги, і для всієї родини.
Молода жінка Наталія була у розпачі, адже нещодавно народила маленьку крихітку, після тяжких випробувань долі надіялась, що лихо пішло з їхнього дому.
Ще на початку літа 2019 року мамі стало зле – слабкість, відчуття клубка в горлі та втрата ваги. Спочатку, поставили діагноз – пневмонія. Лише на початку осені діагностували страшний діагноз – рак легень.
У хворої Ольги є двоє дітей, вже народилось двоє онуків, тільки б і насолоджуватись життям..
Самостійно зібрати кошти на лікування жінки родина не може, адже всі збереження пішли на операцію і обстеження ( близько 75,0 тис.грн).
Одна хіміотерапія коштує 21 тисячу гривень. А курс лікування розрахований на 6 разів. Відтак на лікування Ольги потрібно зібрати 126 тисяч гривень.
Попри все, сама Ольга та родина не втрачає надію.
ПРОШУ, будь ласка, допоможіть врятувати маму і бабусю, мама дуже любить життя, і ми дуже хочемо, щоб вона залишалася з нами і намагаємося робити все можливе! Кожна гривня важлива! Благаю не оминайте…
5168757380976425 – донька, Мельник Наталія Володимирівна

 

, , , переглядів: 1 647


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *