Рівнянка розповіла про дрібниці, які рятують життя

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
30.05.2018  12:00

Рівнянка розповіла про дрібниці, які рятують життя

Волонтер БФ “Скарбниця Надії” Мар’яна Рева підмітила цікавий момент позитивних змін у Рівненській обласній дитячій лікарні. Жінка переконана, що не варто складати руки, а разом робити кроки, щоб доводити, що зміни – реальні.

Коли мені кажуть “нашим людям які правила не пропонуй і які закони не пиши – все одно ніяких змін не буде” я хочу показати це фото. 
Тут завжди було багато машин, тут швидка рідко коли могла припаркуватись, тут перевантажували лежачих дітей з швидкої на каталку під снігом і дощем. А коли з швидкої на каталку вивантажували маленький кювезик з немовлятком і везли його на морозі метрів 10 до дверей лікарні між машинами – я намагалась прошмигнути швидше щоб того не бачити. Бо знала що люди все одно будуть ставити машини впритул до чорного входу РОДЛ.
Дякую Віталій Бойко. Ви переконуєте що зміни можливі. Що можна встановлювати правила і люди будуть дотримуватись порядку. Для цього треба було подовжити козирьок, вдвічі розширити під’їзд до дверей лікарні і повісити вивіску.
Я не знаю чи доводилось працівникам РОДЛ викликати поліцію, але вже кілька місяців бачу на цьому місці майже виключно машини швидкої допомоги.
Можливо саме тих 10 метрів будуть для якоїсь дитини вирішальними. Саме такі не дрібниці можуть врятувати життя.

, , , , переглядів: 1 715Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *