Рівнянка розповіла, яким мав би бути її Президент

Щасливе
27.03.2018  10:00

Актуальна подія минулого тижня – візит на Рівненщину Президента України. Петро Порошенко передав пожежникам нові машини, а також відкрив садочок у селі Обарів Рівненського району.

Водночас чимало обговорень отримав сам зміст візиту гаранта на Рівненщину, а також не менше коментарів отримала підготовка до його приїзду.

Одним з цікавих вражень рівнян від приїзду Порошенка – пост Інни Білецької, яка написала про те, яким мав би бути її Президент:

Опубліковано Інною Білецькою 23 лютого 2018 р.

  • Яким би був мій Президент? Мій Президент не відкривав би садочків, це відбувалось би само собою. Тихо і без помпи. З щасливими батьками, які би від душі раділи, без червоних стрічок і пихатих чиновників. Мій Президент не вручав би драбини рятувальникам. А рахував би чи вистачає їм пального і на які клондайки списуються шланги. Для мого Президента не фарбували би взимку дерев. Ні фруктових, ні сосен.,
    Перед моїм Президентом не латали би ям, засипаючи їх бюджетними грошима в екстренному порядку, бордюрів би перед ним не фарбували і відібраних бюджетників в масовку би не ставили. Мій Президент зупиняв би кортежі на ямках і вимагав пояснень коли і ким ремонтувалась дорога. Мій Президент їхав би в інфекційки, де на ліжка падає стеля і питав би кому належить новенька будівля на території лікарні. Мій Президент бачив би життя, а не прикрашений і закамуфльований цирк.
    Сьогодні впала бурулька, про яку усі пишуть, а таких бурульок сотні тисяч.
    Ця бурулька для мене символ життя і недоприкрашеної, ненамакіяженої дісності, яка виривається назовні з велетеньських з брехні і блюзнірства виготовлених декорацій. Декорацій за якими в моїй Країні ховають злочини і недбальство. 

    #дякабурульці
, , , , переглядів: 1 224
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *