19 січня міський голова Олександр Третяк привітав жительку міста Рівне Кузнєцову Надію Степанівну зі сторіччям та побажав їй ще довгих років життя у міцному здоров’ї.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/272293799_1323973144731892_1565764683027316566_n-720x481.jpg)
Надія Степанівна народилася 19 січня 1922 року в с.Тинне. Навчалася в школі та закінчила 6 класів. Після школи працювала на меблевій фабриці близько 30 років. Разом з чоловіком виховала 5 дітей, має 10 онуків та 16 правнуків.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/268426227_1323973158065224_1371992621515075588_n-720x481.jpg)
Щиро вітаємо Надію Степанівну з Днем народження! Многії літа!
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/269430407_1323973074731899_7086499192620739711_n-720x481.jpg)