Рівнянка виграла “другу пенсію” від ПриватБанку

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
17.05.2017  10:54

11 травня у ПриватБанку урочисто привітали переможницю акції “Друга пенсія”. З 19 по 24 квітня всі громадяни України, які отримують пенсію на картку ПриватБанку, мали змогу зареєструватися і взяти участь у розіграші “другої” пенсії від ПриватБанку. Переможців обирали у кожному регіоні. На Рівненщині приз отримала Катерина СІВЧЕНКО.

 

 

– Акцію ми присвятили 25-річчю ПриватБанку. Тепер упродовж трьох місяців пані Катерина буде отримувати “другу пенсію”, – розповідає директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Юрій ВОЙТЕНКО.Переможців вибирали “рандомно”, тобто абсолютно випадково. Тим паче, що переможниця – людина не пенсійного віку, вона отримує пенсію по інвалідності, тож я пишаюся, що ми можемо дати їй додаткові гроші на лікування.

55 тисяч українських пенсіонерів можуть розраховувати на другу пенсію

 

 

Катерина СІВЧЕНКО розповіла, що зареєструвалась в акції випадково і зовсім не сподівалась на виграш:

Того березневого дня я зранку просто перевірила електронну пошту. Побачила лист від ПриватБанку про початок акції і зареєструвалась. Це я зробила за лічені секунди. Зареєструвалась і забула. Коли через кілька тижнів зі мною зв’язалась представник ПриватБанку – спочатку не повірила, адже це немалий виграш. Думала, якийсь жарт. Впевнилась, лише коли побачила своє ім’я на сайті ПриватБанку. Емоції просто переповнювали!

ПриватБанк запустив мобільний сервіс для безконтактних платежів на «Євробаченні»

До слова, переможниці лише 32 роки, вона отримує пенсію по інвалідності та планує витратити виграні кошти на лікування. Катерина вже 13 років користується послугами ПриватБанку, обіцяє й надалі брати участь в акціях та користуватися всіма можливостями від банку.

– Я дуже рада, що мені випала така нагода. Це був мій день народження, тож дякую ПриватБанку за чудовий подарунок, – додає переможниця.

 

 

Привітати Катерину приїхав і начальник Пенсійного фонду в Рівненській області Василь ПЕТНЯК, який зауважив, що Пенсійний фонд зацікавлений у співпраці з банками, зокрема з ПриватБанком, адже це дає можливість покращити сервіс для пенсіонерів та значно економити час і кошти фонду.

А щоб розрахувати свою майбутню пенсію, ПриватБанк запустив “Соціальний кабінет” в  Інтернет-банку Приват24, з допомогою якого можна не лише дізнатися про розміри пенсії, але й розрахувати інші соціальні виплати.

– Оформити пенсійну картку ПриватБанку можна безкоштовно у будь-якому відділенні, – пояснює керівник Напрямку просування соціальних програм Південно-Західного РУ ПриватБанку Вікторія КОСТЮШОК. Якщо ви не маєте змоги забрати картку самостійно, працівники банку доставлять її додому. І не забувайте про родичів, знайомих та близьких, вони теж мають право на участь і перемогу.

 

ПриватБанк обслуговує пенсіонерів із 2000 року та завжди залишається лідером серед банків за кількістю клієнтів-пенсіонерів. Згідно з даними Пенсійного фонду України, кожному четвертому  пенсіонерові держава перераховує кошти за допомогою пенсійної картки ПриватБанку. Загальна кількість пенсіонерів в Україні становить близько 12 млн. На Рівненщині щороку зростає кількість пенсіонерів, які обслуговуються в банківських установах. В області  майже 50% пенсіонерів обрали саме ПриватБанк серед інших фінансових установ. Тут у 2016 році  почали обслуговуватись понад 4 200 нових пенсійних рахунків.

, , переглядів: 2 899Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *