Рівняни беруть участь у прогресивній конференції у столиці

Щасливе
11.10.2019  14:30

11 жовтня 2019 року делегація з Рівного бере участь у конференції «Адміністративні послуги в контексті розвитку ОТГ та процесів цифрової трансформації», яку організовано Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» і проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Один з учасників конференції – заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН поділився своїми враженнями від прогресивної конференції у столиці.

  • Сьогодні у форматі Відкритого простору понад 200 представників ЦНАП з усіх областей України, об’єднаних територіальних громад та експертів обговорюють найбільш актуальні питання надання адміністративних послуг. Рівненська делегація сьогодні теж працює тут, – говорить Віталій ГЕРМАН. – Дуже приємно відчувати та розуміти, що наше місто рухається в правильному напрямку. Ми вже розпочали незворотні процеси змін і поділилися своїм досвід з іншими учасниками конференції.

, , , , переглядів: 664
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *