Рівняни-крафотовики мають шанс продавати свої товари на ярмарках Європи

квиток на автобус
Щасливе
25.10.2023  13:21
Благодійний Фонд Файне.ЮА за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства культури України, фандрейзингової платформи United24 запрошує українських виробників крафтової продукції взяти участь у проєкті «Різдво з Україною» та представити свої вироби на різдвяних ярмарках Європи.

фото з facebook.com/rivnecouncil

Це стосується  тих  крафтових компаній, які планують розширити свою присутність на ринках Європи і Великої Британії та виготовляють:
 промислову групу товарів (сувенірну продукцію, вироби з дерева, листівки, марки, монети, вироби з овчини, друковану продукцію, вироби з патронів та уламків російської техніки, вироби з коноплі, кераміку, в’язані вироби, одяг з вишивкою, біжутерію та прикраси, новорічні іграшки та декор, світильники, вироби зі шкіри тощо);
 харчову групу товарів (продукцію з меду, чай, медовуху, настоянки, наливки, фруктові чипси, пастилу, горіхи та горіхову олію, харчові добавки, солодощі).
Це допоможе бізнесу дослідити попит на свою продукцію у різних європейських країнах, а також налагодити експорт товарів на ринок ЄС.
Загальну зібрану мару від продажу продукції з українських експозицій спрямують на волонтерські потреби, пов’язані з повномасштабним вторгненням росії в Україну.
Усі продажі та комунікації продавців – через онлайн систему, що надасть можливість зібрати дані для подальшого аналізу та презентації для українського бізнесу.
Для участі у виставкових заходах необхідно заповнити відповідну аплікаційну форму.
Дедлайн подачі заявки: 27 жовтня 2023 року.
Більш детальна інформація за посиланням:
За повідомленням з Рівненської міськради.
, , , , переглядів: 139


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *