Рівняни можуть оформити кредити зі значно нижчими відсотками

Регіонтехсервіс
Щасливе
10.05.2019  09:29

Рівняни можуть оформити кредити зі значно нижчими відсотками

Для вирішення нагальних потреб клієнта та збереженню існуючих депозитних вкладів ПриватБанк запропонував новий унікальний продукт для фізичних осіб – “Кредит під депозит”. Він передбачає кредитування готівкою під заставу депозиту.

Переваги новітнього кредитування:

  • отримання додаткових коштів, без переривання депозиту та без втрати відсотків

  • процентна ставка нижче, ніж за іншими видами кредитів;

  • відсутня комісія за видачу кредиту та за дострокове його погашення;

  • можливість кредитування під заставу депозиту третьої особи.

“Даний кредит можливо оформити навіть під валютний депозит без втрати відсотків за депозитом та без переривання депозитного договору, тобто депозит працюватиме на клієнта й далі, при чому він отримує додаткову готівку, – розповідає Олександр Мамчич, керівник напрямку “Споживчого кредитування” Північно-Західного РУ ПриватБанку. – Мінімальна сума кредитування складає 50 000 грн, а мінімальний строк кредиту – 1 місяць. Кредит складатиме не більше 90% від суми депозиту. Зарахування кредитних коштів відбувається на картку для виплат клієнта банку без комісій, з якої він зніматиме готівку також без комісії”.

Відсоткова ставка за цим кредитом є нижчою серед існуючих. Якщо депозит в іноземній валюті для розрахунку ставки по кредиту береться поточна ставка цього ж виду депозиту в гривні + 4% маржі. Наприклад, якщо клієнт має строковий депозит на 1 рік в доларах США під 3% річних, аналогічний строковий депозит на 1 рік в гривні складатиме 13%, тобто банк може надати гривневий кредит під валютний депозит з відсотковою ставкою: 13% + 4% (маржа) = 17%.

Фінансове підтвердження доходів клієнта не обов’язкове. Якщо в заставу пропонуються декілька депозитів з різними термінами закінчення депозитів, то строк закінчення кредитного договору буде розраховуватися від найближчого терміну закінчення депозитів. Дострокове погашення кредиту – без комісії.

Варто зазначити, якщо депозит в іноземній валюті, кредит надається виключно в гривні. Для розрахунку використовується чиста сума депозиту без урахування відсотків по ньому. Наприклад: У клієнта розміщений депозит в Банку в розмірі 100 000 гривень, застосовуємо дисконт 10%. Таким чином, клієнт отримує кредит в розмірі 90 000 гривен. 100000 – 10% = 90 000 UAH.

Отримати детальну консультацію по оформленню продукту “Кредит під депозит” можна у фахівців у будь-якому відділенні банку. Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 53 відділеннях, 167 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

, , переглядів: 668
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *