Рівняни можуть отримати довідку про безробіття у ЦНАПі

Щасливе
09.08.2019  10:00

З 8 серпня рівняни можуть отримати довідку про перебування (неперебування) особи на обліку у статусі безробітного можна у ЦНАПі.

  • З 8 серпня 2019 року клієнти Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному мають чудову можливість при подачі документів на оформлення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами (а також для одинокої мами)-отримати комплекс послуг, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – З метою спрощення процедури отримання документів, необхідних при оформленні державних допомог для жителів міста Рівного, команда Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному підписала Угоду про співпрацю з Рівненським міським Центром зайнятості.

Нагадуємо про комплекс послуг, який Ви можете отримати одночасно із оформленням державних допомог, а саме – отримати свідоцтво про народження➡️зареєструвати місце проживання дитини➡️подати документи на отримання державної допомоги➡️отримати довідку про перебування (неперебування) особи на обліку у статусі безробітного та замовити паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Відтепер, містянам не потрібно звертатися до Рівненського міського Центру зайнятості за довідкою, адже ми зробимо це для Вас!

 

, , , , , переглядів: 881Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *